مدیرعامل شرکت آترین اشتاد با کسب آرای لازم به عضویت هیئت مدیره کانون کارآفرینان استان تهران در آمد

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
مدیرعامل شرکت آترین اشتاد

سرکار خانم معصومه خیرالهی مدیرعامل شرکت آترین اشتاد، در جلسه ی امروز مجمع هیأت موسس کانون کارآفرینی استان تهران، با کسب آرای لازم به عنوان یکی از پنج نفر اعضای هیئت مدیره کانون کارآفرینان استان تهران انتخاب شدند. هدف از برگزاری این جلسه که در روز دوشنبه دهم آبان 1400 در سالن امین الضرب واقع در ساختمان شماره 3 اتاق بازرگانی استان تهران برگزار شد، بررسی و تصویب مفاد اساسنامه کانون و البته رای گیری برای انتخاب اعضای جدید هیأت مدیره بوده است.

مدیرعامل شرکت آترین اشتاد

این جلسه با سخنان دکتر غلامرضا ملکی مدیر امور تشکل ها و مسئولیت اجتماعی اتاق تهران آغاز شد و پس از سخنرانی های آقایان دکتر وحید تقی خانی و مهندس علی نقیب مجمع وارد دستور شد و رئیس، ناظرین و منشی جلسه انتخاب شدند تا جلسه شکل رسمی تری به خود گرفته و دستورجلسات مورد بررسی قرار بگیرند.

كانون كارآفرينان استان، مجموعه ای است متشكل از كارآفرينان برتر، صاحب‌نظران و كارشناسان حوزه كارآفريني استان كه بطور مستقل و غيردولتي به عنوان اتاق فكر حوزه كارآفريني استان به منظور تحقق بخشيدن به اهداف و وظايف لايحه پيشنهادي «سازمان نظام کارآفريني جمهوري اسلامي ایران»  تشکيل شده است. از مهم ترین اهداف این کانون می توان به ایجاد نظام مدیریت یکپارچه راهبردی در توسعه کارآفرینی استان، کشف و بهره گیری مطلوب از ظرفیت های نهفته کارآفرینان استان، انسجام بخشی به کارآفرینی متناسب با نیازهای توسعه استانی و ملی، نهادینه سازی فرهنگ کارآفرینی در جامعه و تقویت نهادهای پشتیبانی کننده توسعه کارآفرینی و تعامل مستمر بین مدیران و کارشناسان ارگان های حاکمیتی با کارآفرینان بخش غیردولتی در جهت تصمیم سازی و پیشبرد برنامه های توسعه استان و کشور اشاره کرد.

لازم به ذکر است که خروجی این جلسه که با حضور 17 عضو از جمع 23 عضو موسس برگزار شد، تصویب مفاد اساسنامه کانون و انتخاب اعضای هیئت مدیره بود که در این بین مدیرعامل شرکت آترین اشتاد نیز به عنوان یکی از 5 نفر اعضای هیأت مدیره کانون انتخاب شدند. همچنین مقرر شد که دوره فعالیت هیأت مدیره سه سال خواهد بود و روزنامه اطلاعات به عنوان محل درج آگهی های کانون تعیین شد.

 

نظرات کاربران

نظرات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “مدیرعامل شرکت آترین اشتاد با کسب آرای لازم به عضویت هیئت مدیره کانون کارآفرینان استان تهران در آمد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درخواست مشاوره
021-44985667

نیاز به مشاوره دارید

فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.