گزارش تصویری نمایشگاه بین المللی معدن کرمان (کیمکس) 1402

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
گزارش تصویری نمایشگاه بین المللی معدن کرمان (کیمکس) 1402

شرکت آترین اشتاد در هفتمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین‌آلات راه‌سازی و تجهیزات وابسته کرمان که اواخر خرداد ماه 1402 برگزار شد، میزبان بازدیدکنندگان گرانقدر بود.

این نمایشگاه که در محل نمایشگاه بین المللی جنوب شرق کرمان برگزار شد، از تاریخ 23 الی 26 خرداد ماه پذیرای تعداد زیادی از بازدیدکنندگان مشتاق به آخرین دستاوردهای صنعت و متخصصین حوزۀ صنعت و معدن و راه سازی کشور بود. آترین اشتاد نیز به عنوان یکی از شرکت های نوآور در زمینۀ طراحی، تولید و تأمین پرس‌های ولکانایز گرم، وینچ‌های کشنده، ابزارآلات و تجهیزات تسمه‌نقاله، انواع اسکریپر و انحراف گیر، انواع رزین‌های تعمیراتی، اتصالات مکانیکی دو سر تسمه‌نقاله حضور فعالی در این نمایشگاه داشت و برخی از دستگاه‌های خود اعم از دستگاه پرس ولکانایز گرم تسمه نقاله (در دو مدل هیدرولیک و پرشربگ) را در معرض نمایش قرار داد.

نکتۀ قابل ذکر دیگر مشارکت فعال مدیریت محترم مجموعه آترین اشتاد جناب آقای مهندس آرش افتخاری در محل غرفۀ شرکت و پاسخگویی به تمام سوالات بازدیدکنندگان محترم بود. در ادامه با گزارش تصویری نمایشگاه بین المللی معدن کرمان (کیمکس) 1402 در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

 

 

نظرات کاربران

نظرات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “گزارش تصویری نمایشگاه بین المللی معدن کرمان (کیمکس) 1402”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درخواست مشاوره
021-44985667

نیاز به مشاوره دارید

فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.