با آترین اشتاد در نمایشگاه بین المللی معدن کرمان (کیمکس) 1402 همراه باشید

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

آترین اشتاد در هفتمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین‌آلات راه‌سازی و تجهیزات وابسته کرمان که در تاریخ 23 الی 26 خردادماه 1402 در نمایشگاه بین‌المللی جنوب شرق کرمان برگزار می‌شود، میزبان بازدیدکنندگان گرامی خواهد بود.

استان کرمان از نظر تنوع بسیار بالای معادن و به لحاظ تنوع ذخایر، حجم و میزان استخراج و… یکی از مهم‌ترین استان‌های معدنی کشور بوده و به همین دلیل سالانه میزبان نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین‌آلات راه‌سازی و تجهیزات وابسته است. هدف از برگزاری این نمایشگاه ارائه و اشتراک‌گذاری آخرین دستاوردهای صنعت بوده و ازاین‌حیث طی سالیان گذشته به یکی از نمایشگاه‌های مهم صنعتی تبدیل شده است.

شرکت آترین اشتاد که به‌عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینۀ طراحی، تولید و تأمین پرس‌های ولکانایز گرم، وینچ‌های کشنده، ابزارآلات و تجهیزات تسمه‌نقاله، انواع اسکریپر و انحراف گیر، انواع رزین‌های تعمیراتی، اتصالات مکانیکی دو سر تسمه‌نقاله و… شناخته می‌شود، در نمایشگاه کیمکس 1402 حضور فعالی داشته و محصولات خود را در معرض نمایش خواهد گذاشت.

نظرات کاربران

نظرات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “با آترین اشتاد در نمایشگاه بین المللی معدن کرمان (کیمکس) 1402 همراه باشید”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درخواست مشاوره
021-44985667

نیاز به مشاوره دارید

فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.